Rezultatul selecţiei dosarului de înscriere la concursul de ocupare a postului contractual vacant de inspector de specialitate din cadrul Biroului Agricol, organizat în cadrul Primăriei oraşului Lipova în data de 27.02.2017

Miercuri, 08 Februarie, 2017    /    282 accesari

Rezultatul selecţiei dosarului de înscriere la

Având în vedere prevederile art. 20 alin.(1) din Hotărârea Guvernului nr. 286/2011 privind stabilirea pricipiilor generale de ocupare a unui post vacant, cu modificările şi completările ulterioare, comisia de concurs comunică următorul rezultat al selecţiei dosarului de înscriere:

Nr.

Crt.

Numele şi prenumele  candidatului

Postul solicitat pentru angajare

Rezultatul selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

1.

RAȘCĂ CRISTIAN IOAN

INSPECTOR DE SPECIALITATE

ADMIS

---------------

• Candidatul declarat admis va susţine proba scrisă în data de 27.02.2017 ora 1000 la sediul Primăriei oraşului Lipova.
  • Afişat astăzi, 08.02.2017, ora 1200, la sediul Primăriei oraşului Lipova.

Întocmit,

Secretar comisie ,