Detalii anunt - Concursuri / Angajări

Rezultatul selecţiei dosarelor de înscriere la concursul de ocupare a posturilor contractuale vacante de muncitor necalificat din cadrul Direcției Infrastructură (Întreținere, Reparații) Zone Verzi și de șofer din cadrul Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență, organizat în cadrul Primăriei oraşului Lipova în data de 13.10.2017.

Anunt valabil din: 09.10.2017 pana la: 08.11.2017

Având în vedere prevederile art. 20 din Hotărârea Guvernului nr. 286/2011 privind stabilirea pricipiilor generale de ocupare a unui post vacant, cu modificările şi completările ulterioare, comisia de concurs comunică următorul rezultat al selecţiei dosarului de înscriere:

Nr.

Crt.

Numele şi prenumele  candidatului

Postul solicitat pentru angajare

Rezultatul selecţiei dosarelor

Motivul respingerii dosarului

1.

ȘERBAN MARIUS

MUNCITOR NECALIFICAT

2.

MÎRZA CLAUDIU CORNEL

MUNCITOR NECALIFICAT

3.

SUCIGAN MIHAI VASILE CORNEL

ȘOFER

4.

VUCULESCU FLAVIUS DANIEL

ȘOFER

RESPINS

Nu îndeplinește una dintre condițiile specifice precizate în anunț (nu deține permis de conducere categoria D).

• Candidații declarați ADMIȘI pentru postul de șofer vor susţine proba scrisă, în data de 13.10.2017 ora 1000 la sediul Primăriei oraşului Lipova.
  • Candidații declarați ADMIȘI pentru postul de muncitor necalificat vor susține proba practică  în data de 13.10.2017 ora 1000 la sediul Primăriei oraşului Lipova.
  • Afişat astăzi, 09.10.2017, ora 1200, la sediul și pe pagina de internet a Primăriei oraşului Lipova.

Întocmit,

Secretar comisie,